“ Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez. ” - Montaigne

Başarılarımız

Fermat ile başarıya ulaşan öğrencilerimiz;

  1. Ömer Hamdi Bilkent Üniversitesi – Bilgisayar
  2. Ahmet Sercan Salman Boğaziçi Üniversitesi – Elektrik-Elektronik Mühendisliği
  3. Mehmet Kontik Koç Üniversitesi – Elektrik Elektronik Müh. (Tam Burslu)
  4. Barış İnce ODTÜ – Elektrik-Elektronik Mühendisliği
  5. Didem Deniz İstanbul Çapa Tıp Fakültesi
  6. Kayahan Arslan İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
  7. Esra Kaplan Malatya İnönü Üniversitesi – İngilizce Tıp Fakültesi
  8. Saliha Oğuz İstanbul Üniversitesi – Hukuk Fakültesi
  9. Sevgi Eraslan İstanbul Üniversitesi – Hukuk Fakültesi
  10. Hasret Adıgüzel İstanbul Üniversitesi – Hukuk Fakültesi
  11. Ferdi Öğet Edirne Trakya Üniversitesi – Tıp Fakültesi
  12. Gülcan Yeşilyurt İstanbul Üniversitesi – Hukuk Fakültesi
  13. Tayfun Uzunaslan Zonguldak Karaelmas Üniversitesi – Tıp Fakültesi
  14. İmdat Yılmaz Malatya İnönü Üniversitesi – Hukuk Fakültesi
  15. Ahmet Uğur Yahşi Bahçeşehir Üniversitesi – Makine Müh.
  16. Buket Aslan Yeditepe Üniversitesi – Matematik (Tam Burslu)
  17. Hayal Çavuşoğlu Arel Üniversitesi – Psikoloji (Tam Burslu)
  18. Evin Çelik İstanbul Üniversitesi – Lojistik
  19. Anıl Erdem Cevizci Yeditepe Üniversitesi – Yönetim – Bilişim Sis.
  20. Gülseren Akbaş İstanbul Ticaret Üni. – Uluslar arası Ticaret (Tam Burslu)
  21. Eren Durkaya İ.T.Ü – Uzay Müh.
  22. Burcu Medine Ak Koç Üniversitesi – Hemşirelik
  23. Suna Ertuğrul Fatih Üniversitesi – Tıp Fakültesi
  24. Gamze Cerman Yeni Yüzyıl Üniversitesi – Hemşirelik
  25. Dilara Tırıç Yeni Yüzyıl Üniversitesi – Fizyoterapi
  26. Murathan Sukes Kültür Üniversitesi – İktisat
  27. Ali Rıza Danacı Yıldız Teknik Üniversitesi – Endüstri Müh.
  28. Kaan Yiğit Yalçın Doğuş Üniversitesi – Endüstri Müh.
  29. Gamze Bulmuş Süleyman Demirel Üniversitesi – Mimarlık
  30. Selen Ece Zorlu Beykent Üniversitesi – Psikoloji
  31. Simge Adıgüzel Lefke Avrupa Üniversitesi – Beslenme ve Diyetisyenlik
  32. Öznur Arıcı Bezmi Alem Üniversitesi – Diş Hekimliği
  33. Zeynep Olcay Mimar Sinan Üniversitesi – İstatistik
  34. Gizem Bayar İ.T.Ü – Uçak Mühendisliği
  35. Ayşenur Yazıcı Bezmi Alem Üniversitesi – Tıp Fakültesi
  36. Elif Aslan İstanbul Ticaret Üniversitesi – Mücevharat Bölümü
  37. Banu Aydın Atatürk Üniversitesi – Moleküler Biyoloji ve Genetik
  38. Ergin Cengiz Akdeniz Üniversitesi – Gıda Müh.
  39. Aysu Naz Mimar Sinan Üniversitesi – Güzel Sanatlar Fakültesi
  40. Esen Anı Açar Eastern Mediterramen Üniversitesi – Uluslararası İlişkiler
  41. Hazal Karaca Sabahattin Zaim Üniversitesi – Mimarlık
  42. Tarık Yazıcı Kemerburgaz Üniversitesi – Eczacılık
  43. Oğuzhan Tilki İ.T.Ü – Elektronik Haberleşme ve İletişim
  44. Ceren Başar Balıkesir Üniversitesi – Mimarlık
  45. Kübra Sever İstanbul Kültür Üniversitesi – Hukuk Fakültesi
  46. Tuğçe Karaaslan Trakya Üniversitesi – Sınıf Öğretmenliği
  47. Merve Bilgili Kültür Üniversitesi – Hukuk Fakültesi
  48. Erdinç Durmaz Dokuz Eylül Üniversitesi – Gıda Müh.
  49. Meriç Vatansever İstanbul Üniversitesi – Tıp Fakültesi
  50. Osman Aksakal Fatih Üniversitesi – Elektrik Elektronik Mühendisliği
  51. Dihye Zaim İstanbul Teknik Üniversitesi – Elektrik Elektronik Mühendisliği
  52. Batuhan Onur Saçaklı Bahçeşehir Üniversitesi – Enerji Sistemleri Mühendisliği
  53. Fuat Buğra Kuvvet Yıldız Teknik Üniversitesi – Metalurji Mühendisliği
  54. Zeynep Arıcı Erzurum Atatürk Üniversitesi – İnşaat Mühendisliği
  55. Gizem Arıcı Karadeniz Teknik Üniversitesi – Harita Mühendisliği
  1. Cemre İrem – Doğaner İstanbul Erkek Lisesi
  2. İrem Kolak – Kabataş Anadolu Lisesi
  3. Mert Yılmaz – Cağaloğlu Anadolu Lisesi
  4. Kübra Kara – Cağaloğlu Anadolu Lisesi
  5. Caner Aydın – Çapa Anadolu Öğretmen Lisesi
  6. Fevzican Şahin – Cağaloğlu Anadolu Lisesi
  7. İrem Güvendikli – Çapa Anadolu Öğretmen Lisesi
  8. Gökhan Bayram – Çapa Anadolu Öğretmen Lisesi
  9. Hatice Nur Başer – Çapa Anadolu Öğretmen Lisesi
  10. Esma Dündar – Çapa Anadolu Öğretmen Lisesi
  11. Hande Akgül – Pertevniyal Lisesi
  12. Büşra Ağaç – Vefa Lisesi
  13. Gözde Bilgin – Vefa Lisesi
  14. Kenan Çelik – Vefa Lisesi
  15. Berkay Pehlivanoğlu – Pertevniyal Lisesi
  16. Abdullah Yavuz – Nişantaşı Anadolu Lisesi
  17. Ezgi Coşkun – Şehremini Anadolu Lisesi
  18. Gökçe Arcan – Şehremini Anadolu Lisesi
  19. Betül Yıldırımdinç – Şehremini Anadolu Lisesi
  20. Yaren Yücel – Bahçelievler Anadolu Lisesi
  21. Gözde Gültekin – Samiha Ayverdi Anadolu Lisesi
  22. Gamze Genç – Bahçelievler Anadolu Lisesi
  23. Utku Temel – Robert KolejiSaint Michel Fransız Lisesi
  24. Yılmazcan Pehlivan – Saint Michel Fransız Lisesi

Fermat varsa başarıda var!